PORTFOLIO       ODZIEŻ REKLAMOWA       WYCENA       ZAUFALI NAM       KONTAKT

                Kontakt Warszawa
ul. Szaserów 116/18
04-349 Warszawa

kontakt@enet.net.pl


  Kreowanie wizerunku firmy

Ponad 10 lat doświadczenia

Nasza agencja reklamowa działa na rynku warszawskim od 1999 roku, obsługujemy głównie rynek warszawski. Jesteśmy agencją typu full-service, zapewniamy kompleksową obsługę reklamy. Świadczymy dla naszych klientów następujące usługi: poligrafia (offset, sitodruk, druk cyfrowy), strony internetowe (projektowanie, systemy CMS, programy na zamówienie), wycinanie napisów (styrodur, folia PCV), foldery, ulotki, wizytówki, kalendarze, szyldy reklamowe, metaloplastyka oraz standy reklamowe (projektowanie oraz wykonanie). Sprawiamy, że nasi klienci doceniają korzyści wynikające z kompleksowej obsługi w jednym miejscu. Przyjmujemy zarówno te duże zamówienie, jak i małe, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Sprawiamy, że firmy rozwijają się sprawnie i profesjonalnie, dbamy o naszych klientów, tak jak o samych siebie.

Profesjonalizm i estetyka

Agencja reklamowa Warszawa - Enet świadczy szeroko rozumiane usługi reklamowe dla firm jak i klientów indywidualnych. Zajmujemy się kreowaniem wizerunku w druku i w Internecie. Naszym kluczem do sukcesu jest dobrze przemyślana strategia, którą przekładamy na dobraną kreację wizualną. Zdołamy zaspokoić estetycznie nawet najbardziej wymagających Klientów.

Misja

Cenimy sobie przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Klienta. Dlaczego? To zrozumiałe – Klienci poszukują agencji, która zrozumie ich potrzeby, a my stawiamy na długookresową współpracę, co umożliwia obydwu stronom dopasowanie się do swoich wzajemnych potrzeb i wyciągnięcie maksymalnych korzyści z obopólnej kooperacji. Dokładamy wszelkich starań, aby poprzez nasze zmagania dać stałym klientom pewność, że w każdym związanym z reklamą temacie mogą na nas liczyć.