PORTFOLIO       ODZIEŻ REKLAMOWA       WYCENA       ZAUFALI NAM       KONTAKT

                Kontakt Warszawa
ul. Szaserów 116/18
04-349 Warszawa

kontakt@enet.net.pl


 

Kubki

Gadżety reklamowe Warszawa

950 zł netto 100 szt. kubki białe, nadruk jednokolorowy
Technologią wykonania jest wypał z kalki ceramicznej w temperaturze 840’C. Odporny na zmywanie mechaniczne, jak i automatyczne.

1350zł netto 100szt. kubki białe, nadruk full KOLOR
Nadruk jest wykonywany metodą termo sublimacji, dzięki czemu uzyskujemy fotograficzną jakość nadruku w full kolorze. Odporny na zmywanie mechaniczne, jak i automatyczne.

Długopisy

90zł netto / 100szt
Długopis Tokio stanowi idealne połączenie korzystnej ceny, dobrej jakości oraz nowoczesnego charakteru. Ten gadżet reklamowy posiada transparentny niebieski lub czerwony korpus oraz klasyczny mechanizm przyciskowy. Zakończenia długopisu oraz klips wykonane są z plastyku przezroczystego, co razem z białą, praktyczną gumką nadaje mu charakterystycznego wyglądu. To długopis reklamowy, który dzięki praktycznemu kształtowi i wyjątkowej wygodzie w użytkowaniu świetnie sprawdzi się jako gadżet reklamowy.

119zł netto / 100szt
Długopis hołdujący klasycznej prostocie, dzięki zgrabnemu, pozbawionemu zbędnych profilowań korpusowi. Stonowanej elegancji nadaje mu także srebrny kolor trzonu, który doskonale podkreśla umieszczony na nim nadruk. Zaskakującym elementem, sprawiającym, że model ten nie może zostać nie zauważony, jest klips wykonany z przezroczystego plastiku w różnych kolorach, na którym również można wykonać nadruk. Ciekawym połączeniem jest dopasowany do barwy spinki kolor nadruku (wyceniany indywidualnie). Wszystko to powoduje, iż Silver jest niezobowiązującym acz doskonale prezentującym się modelem przeznaczonym dla klientów hołdujących nowoczesnemu biznesowi o klasycznym guście.

Wizytówki

Druk cyfrowy – EXPRESS

(termin realizacji 24-48 godzin).
Wizytówki wykonane techniką druku cyfrowego, pełno kolorowe. Wymiary projektu to 90x50mm. Papier kreda satynowa (najwyższa skala bieli) 300g/m2.

 • 100szt jednostronie -79zł netto

 • 100szt dwustronie -99zł netto

 • Foliowanie błysk lub mat +15zł netto


 • Druk cyfrowy

  (termin realizacji 2-5dni roboczych).

  Koszty związane z wykonaniem projektu lub jego poprawkami wyceniane są indywidualnie.

  135zł netto - 500 sztuk wizytówek
  jednego wzoru, wykonanych techniką druku cyfrowego dwustronnego (4+4) pełno kolorowe. Wymiary projektu to 90x50mm. Papier kreda satynowa (najwyższa skala bieli) 300g/m2.

  175zł netto - 1000 sztuk wizytówek
  jednego wzoru, wykonanych techniką druku cyfrowego dwustronnego (4+4) pełno kolorowe. Wymiary projektu to 90x50mm. Papier kreda satynowa (najwyższa skala bieli) 300g/m2.

  200 zł netto – 1000 sztuk jednego wzoru
  kart biznesowych\ kalendarzyków \wizytówek. Wymiary projektu to 85 x 54 mm (ze spadami 89x58 mm), narożniki zaokrąglone. Druk cyfrowy dwustronny z palety kolorów CMYK 4+4. Papier obustronnie powlekany o powierzchni matowej 350g/m2.o podwyższonej sztywności i grubości. Laminowane obustronnie laminatem błyszczącym.