PORTFOLIO       ODZIEŻ REKLAMOWA WARSZAWA       WYCENA       ZAUFALI NAM       KONTAKT

                Kontakt Warszawa
ul. Szaserów 116/18
04-349 Warszawa

tel.: +48 888 900 901
tel./fax: 22/ 610 68 88

kontakt@enet.net.pl


  Odzież reklamowa Warszawa
Flock jest to metoda, w której do nadruku wykorzystuje się folię pokrytą meszkiem (nadruk swoim wyglądem troche przypomina zamsz). Najlepsze efekty uzyskuje się przy nadrukach wykonanych na materiałach naturalnych (np. bawełnianych). Taka metoda nadruku jest bardzo trwała, jednak pozwala wykonywać nadruki w podstawowych kolorach, nie można w niej uzyskać efektu cieniowania, czy tonowania kolorów.

Flex jest to metoda nadruku na odzieży reklamowej, w której wykorzystuje się gładką folię. Dobre efekty uzyskuje się przy nadrukach wykonanych na materiałach naturalnych (np. bawełnianych) jak i sztucznych. Taka metoda nadruku jest bardzo trwała, pozwala jednak wykonywać nadruki w podstawowych kolorach, nie można w niej uzyskać efektu cieniowania, czy tonowania kolorów.

Termotransfer to metoda, która pozwala wykonywać nadruki w pełnej gamie kolorów, uzyskiwać efekty cieniowania... Dzięki niej możemy każdą grafikę, obraz itp. Przenieść na koszulkę. Metoda ta najlepie wychodzi na białym materiale (do kolorowych tkanin zachodzi potrzeba dodatkowego stosowania białego podkładu pod grafike). Termotransfer jest mniej trwała metodą, jednak dzięki swoim właściwościom nie ma żadnych ograniczeń „technicznych”.

Jesteśmy bezpośrednim producentem reklamy, wszystkie prace związane z wykonywaniem nadruków przeprowadzamy bezpośrednio w naszym parku maszynowym, dzięki czemu mają Państwo pewność niskich cen i elastyczności zamówień. Odzież reklamowa Warszawa wykona zlecenie szybko i dostarczy odzięż (koszulki, polo reklamowe, bluzy itd.) bezpośrednio pod wskazany adres.

Zapraszamy do współpracy...