PORTFOLIO       ODZIEŻ REKLAMOWA       WYCENA       ZAUFALI NAM       KONTAKT

                Kontakt Warszawa
ul. Szaserów 116/18
04-349 Warszawa

kontakt@enet.net.pl


 

Kampanie reklamowe Google AdWords Warszawa

Adwords Warszawa

Oferujemy Państwu firmom z Warszawy i okolic, przeprowadzenie kampanii reklamowe Adwords w najpopularniejszej wyszukiwarce na świecie Google, które obsługuje ok 99% ruchu w wyszukiwarkach w Polsce. Taka reklama sprawia, że Państwa oferta trafia do najbardziej zainteresowanych osób, szukających takich usług jak Państwa. Co najważniejsze nie płaci się za wyświetlanie reklam, a tylko za kliknięcie w nie, czyli za efekt.

Koszt linków sponsorowanych zależy w głównej mierze od konkurencyjności w danej branży, a nasza wiedza sprawi, dopasujemy cenę optymalnie do Waszych potrzeb. Dodatkowo na jej kształt wpływ mają także ilość użytych słów kluczowych, zasięg kampanii (cała Polska, województwa, regiony).

Zaletami Adwords jest niewątpliwie fakt, że jej start jest natychmiastowy, nie trzeba czekać na akceptację, na początek miesiąca... to Państwo decydujecie kiedy dokładnie ma się rozpocząć i kiedy skończyć. Może trafiać do konkretnego regionu, a nawet miasta. Doatkowo można ustalić pory dnia i konkretne dni tygodnia, w jakich chcecie pozyskiwać klientów. Treść reklam może być modyfikowana w dowolnym momencie, dzięki czemu można w trakcie trwania kampanii przeprowadzać akcje promocyjne i inne czasowe modyfikacje.